افشاگری فرماندار شیراز که به دنبال پی گیری باند مافیایی دولتی فساد و زمین خواری شیراز برکنار شد: اطرافیان دولت ، یک باند تبهكار اقتصادي تشکیل داده اند

* در شهر شيراز بحث زمين‌خواري بسيار مهم و داغ است. اينجانب بر روي چند نفر به عنوان حلقه اصلي و مركزي زمين‌خواري و فساد مالي در شيراز كار كردم و اسامي و مدارك مربوط به آنها را به مسئولان مرتبط اعلام و وارد فاز برخورد با آنها براي پس گرفتن حقوق بيت‌المال شديم ولي متأسفانه زماني كه كار جدّي شد خبرهايي از ديدارهاي خصوصي چند ساعته و صميمانه بعضي از اين مفسدين بزرگ اقتصادي با برخي ليدرهاي اين جريان مخوف در تهران به گوشم رسيد
خبرنگاران سبز:هر روز بخش دیگری از انحراف اقتصادی دولت کودتا توسط اعضای سابق مجموعه دولت و یا اصولگرایان و اعضای حزب الله افشا می شود.رئیس دولتی که به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و خانواده اش و به دیگران انگ استفاده از رانت دولتی می زد، امروز یکی از بزرگترین حامی فساد اقتصادی در بدنه نظام شده است و به دلیل شراکت و آگاهی از عملکرد اطرافیان نزدیک اش، قدرت اعتراض ندارد.حسين قاسمي، فرماندار سابق شيراز كه در پي برخي افشاگري‌ها و ايراد سخناني عليه رحیم مشایی از سمت خود بركنار شد، در گفتگوی با خبرنگاری فارس از فساد اقتصادی دولت احمدی نژاد پرده برداشته است.وی جريان انحرافي در دولت را فقط سياسي يا عقيدتي ندانسته بلکه به گفته وی اين جريان در واقع يك مافياي اقتصادي بزرگ است در حدي كه مي‌توان آن را يك باند تبهكار اقتصادي ناميد.


قاسمي بخش مهم ديگر از فعاليت جريان انحرافي را فعاليت‌هاي غيرقانوني و رانت خواري بزرگ اقتصادي دانست و افزود: اين جريان در واقع يك مافياي اقتصادي بزرگ را شكل داده است در حدي كه مي‌توان آن را يك باند تبهكار اقتصادي ناميد. به اعتقاد قاسمي، اگر اقدامات اقتصادي اين باند تبهكار ادامه يابد به زودي شاهد تخريب سراسري در همه شاخه‌هاي اقتصاد ايران خواهيم بود.فرماندار سابق شيراز به ذكر چند نمونه از انحرافات اقتصادي جريان منحرف اشاره كرد و اظهارداشت: در شهر شيراز بحث زمين‌خواري بسيار مهم و داغ است. اينجانب بر روي چند نفر به عنوان حلقه اصلي و مركزي زمين‌خواري و فساد مالي در شيراز كار كردم و اسامي و مدارك مربوط به آنها را به مسئولان مرتبط اعلام و وارد فاز برخورد با آنها براي پس گرفتن حقوق بيت‌المال شديم ولي متأسفانه زماني كه كار جدّي شد خبرهايي از ديدارهاي خصوصي چند ساعته و صميمانه بعضي از اين مفسدين بزرگ اقتصادي با برخي ليدرهاي اين جريان مخوف در تهران به گوشم رسيد.

قاسمي با تأكيد بر اينكه يكي از اين زمين‌خواران به نام ع. م.،به دو ليدر اين جريان در تهران وصل شد. اوّل به م. ش. م. سپس از طريق وي به ليدر اصلي كه به عنوان ليدر جريان انحرافي  در دولت شهرت يافته. ليدر جريان انحرافي مكاتبات متعدد با بعضي دستگاه‌هاي دولتي انجام داد تا فرد فاسد فوق پنج هزار واحد مسكن مهر را بسازد كه البته جلوي اين كار تا كنون گرفته شده است. ع. م. كسي است كه ده‌ها ميليارد تومان پولي كه از طريق گرفتن اراضي منابع ملّي از سازمان جنگل‌ها و مراتع و تفكيك و فروش آن و همچنين به واسطه دست‌اندازي بر موقوفات شيراز به دست آورده هم‌اكنون در قطر و ساير كشورها در حال اجراي پروژه‌هاي عظيم است.

قاسمي با بيان اينكه ع. م. گفته بود: “حاضرم بخشي از هزينه‌هاي شورايي كه زير نظر اين فرد قرار دارد را بپردازم ” گفت: فردي كه اين زمين‌خوار به وي وصل شده، يعني آقاي م. ش. م.، از سركردگان گروه انحرافي در تهران و رئيس شوراي … مي‌باشد.

وي ادامه داد: آقاي م. ش. م. در پرونده برج‌هاي دوقلوي شيراز، كه يك پرونده مفصل و مسئله‌دار است، نيز وارد شد. اين پروژه جنجالي سال‌ها مورد اعتراض دانشجويان عدالتخواه شيراز بود. آقاي غرقي، از مسئولان وقت نهاد رياست جمهوري، طي نامه‌اي به مقامات دولتي، آقاي م. ش. م. را از حاميان مالكان اين برج مسئله دار معرفي كرده كه در تخلفات آن هيچ‌گونه شبهه‌اي وجود ندارد.

قاسمي افزود: م. ش. م. يك فرد كاملاً مسئله‌دار است و درباره فساد اقتصادي و حتي اخلاقي وي مطالب زيادي نقل مي‌شود و انسان حيرت مي‌كند كه چنين افرادي با چنين سوابقي چگونه به مقامات حساس و مهمي رسيده‌اند كه به آن‌ها امكان دستيابي به درآمدهاي نامشروع ميلياردي را مي‌دهد.

فرماندار سابق شيراز همچنين به فرد زمين‌خوار ديگري به نام ع. ن. اشاره كرد كه با يك واسطه در جلسه‌اي در كيش و در زمان برگزاري “همايش فناوري‌هاي نوين و ايرانيان خارج از كشور ” به م. ش. م. وصل شد. ع. ن. هم‌اكنون با ثروت هنگفتي كه از شيراز به دست آورده، و به دليل برخورداري از حمايت بعضي افراد متنفذدر حال زمين خواري در تهران نيز ميباشد.

قاسمي افزود: م. ش. م (رئيس شوراي…) كيست كه مثل آهن‌ربا مفسدان اقتصادي را به خود جذب كرده و كشش ويژه‌اي براي جذب اين گونه اراذل مالي و تبهكاران اقتصادي دارد؟ او گفت: م. ش. م. در سال ۱۳۷۲ تلاش مي‌كرد دوران سربازي خود را در استانداري خراسان بگذراند ولي علي‌رغم اعمال نفوذ فراوان به دليل برخي مسائل، كه قابل ذكر نيست،دستگاههاي مسول صلاحيت وي را رد كردند و حاضر به پذيرش وي نشدند.

قاسمي ادامه داد: در سال ۱۳۷۶ از يكي از نهادهاي امنيتي درباره م. ش. م. استعلام كردند كه مدير حمل و نقل بنياد مستضعفان در يكي از استان‌هاي شرقي كشور شود ولي اين نهاد صلاحيت او را حتي براي تصدي اين مسئوليت جزيي، يعني مديريت حمل و نقل يك بنياد در استان فوق، رد كرد و صلاحيت هيچ گونه پست مديريتي را به وي نداد معهذا، متأسفانه، در دولت دهم اين فرد به جايگاه حساسي دست يافته كه به وي امكان دستيابي به پول‌هاي كلان و سفرهاي مكرر به خارج از كشور را مي‌دهد. ماجراي اين فرد مصداق همان ضرب‌المثل معروف است كه گوشت را به دست گربه سپرده‎اند.

قاسمي با تأكيد بر اينكه اين فرد يكي از كساني است كه در رأس جريان انحرافي قرار دارد و كاملاً اقتصادي عمل مي‌كند، تصريح‌كرد: برخلاف برخي كه اين جريان را يك جريان مذهبي مي‌دانند كه به انحراف رفته بايد گفت كه اينها يك جريان منحرف اقتصادي سياسي هستند كه يكي از شاخصه هاي اصلي آن‌ها سوءاستفاده مالي و غارت بي‌پرواي بيت‌المال است.

قاسمي به فردي اشاره كرد كه داراي فساد اقتصادي كلان در شهر شيراز است و افزود: اين آقا در شيراز شهره است و فيلم و بولوتوث مسائل اخلاقي او در سطح شهر پخش شده و در دوران اصلاحات نيز با انتساب خود به مقامات دولت آقاي خاتمي و نمايندگان شيراز در مجلس وقت، پول كلاني به دست آورده. اين فرد در ماههاي اخير به اين جريان انحرافي وصل شده است در حدي كه احدي از اين جريان در تهران او را به يكي از بانكها معرفي نموده و دستور داد به وي ۶۰ ميليارد تومان وام پرداخت شود!

قاسمي به ماجراي الخوري نيز اشاره كرد و توضيح داد:وي سرمايه‌گذار نيست بلكه يك سرمايه بر است و داراي ارتباطات بسيار خوبي با اقازاده فراري لندن نشين مي‌باشدو بعضي‌ها انها را شريك تجاري ميدانند.

قاسمي افزود: با كمال دردمندي بايد عرض كنم كه متأسفانه اين مافياي اقتصادي داراي نفوذ فراوان است.

قاسمي در پايان گفت: به زودي حتي اگر به قيمت آبرو و جانم نيز تمام شود صدها برگ سند و مدرك را در مورد اين جريان انحرافي افشا خواهم كرد و افتخار مي‌كنم كه بركناري‌ام به دليل ايستادگي در برابر جريان انحرافي درون دولت و افشاگري مفاسد اقتصادي آنان بوده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: